Zlewozmywak kuchenny Blanco Sona XL 6S 519695 1000x500
Zdjęcia 7 |
Blanco Sona XL 6S 519695 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Sona XL 6S 519695 1000x500
Wszystkie ceny 61 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Sona XL 6 S antracyt 519689 | 1 492 zł |
BLANCO SONA XL 6 S Silgranit czarny odwracalny | 1 492 zł |
Zlewozmywak Blanco Sona XL 6 S Silgranit bialy (519692) | 1 804 zł |
BLANCO SONA XL 6 S Silgranit PuraDur Antracyt odwracalny 519689 | 1 551 zł |
Zlew BLANCO SONA XL 6S SZAROŚĆ SKAŁY (korek manual) (519690) *** zamów wyc | 1 404 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →