Zlewozmywak kuchenny Blanco Zenar XL 6S-F 519200 987.5x497.5
Zdjęcia 11 |
Blanco Zenar XL 6S-F 519200 987.5x497.5988x498 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zenar XL 6S-F 519200 987.5x497.5
Wszystkie ceny 96 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S-F Steamer Systemplus delikatny biały 52 | 3 662 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S-F delikatny biały prawa, korek auto., InFino | 2 535 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S-F delikatny biały prawa, korek auto., InFino | 2 409 zł |
BLANCO 527192 Zlewozmywak ZENAR XL 6 S-F Silgranit delikatny biały prawa, | 2 509 zł |
Zlewozmywak Blanco ZENAR XL 6 S-F kawa z korkiem aut. z InFino prawa komor | 2 374 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Zenar XL 6S-F 519200
Ceny na Blanco Zenar XL 6S-F 519200 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S-F 519200 987.5x497.5 | od 2 286 zł | 109 oferty | ||
Blanco Zenar XL 6S-F 527374 988x498 | od 2 374 zł | 46 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →