Zlewozmywak kuchenny Blanco Pleon 6 Split 521689 615x510
Zdjęcia 11 |
Blanco Pleon 6 Split 521689 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Pleon 6 Split 521689 615x510
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blanco PLEON 6 Split 521 693 zlewozmywak kuchenny Split-521 biały | 1 729 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 6 Split 521689 Antracyt | 2 050 zł |
Zlew granitowy Blanco Pleon 6 Split wulkaniczny szary 527321 | 1 805 zł |
Blanco PLEON 6 Split 521691 Granitowy Alumetalik | 1 915 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →