Zlewozmywak kuchenny Schock Signus D-150 1000x500
Zdjęcia 17 |
Schock Signus D-150 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Signus D-150 1000x500
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SCHOCK Zlewozmywak do zabudowy SIGNUS D-150-FB Stone Cristadur szafka doln | 3 370 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Signus D-150 Magma | 1 629 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Signus D-150 Cristadur magma SIG-D150MAG | 1 999 zł |
Schock Signus D-150 Granitowy Biały polarny | 2 079 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →