Bateria wodociągowa Grohe Essence SmartControl 31615000
Zdjęcia 42 |
Grohe Essence SmartControl 31615000 |
|
Aby dostarczyć wodę, należy nacisnąć przycisk znajdujący się na końcu wylewki. Przekręć przycisk, aby zwiększyć ciśnienie wody z EcoJoy do maksymalnego ciśnienia wody. Magnetyczne dokowanie: zapewnia łatwe rozciąganie i powrót głowicy aeratora do pierwotnej pozycji.
QuickFix Plus: szybki i łatwy montaż baterii (bez narzędzi). Temperaturę wody można zmieniać za pomocą regulatora umieszczonego na korpusie mieszacza.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Essence SmartControl 31615000
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria zlewozmywakowa Essence SmartControl z wyciągana wylewką | 1 782 zł |
Bateria stojąca GROHE Essence SmartControl Chrom 31615000 | 1 539 zł |
Grohe Essence SmartControl 31615000 | 1 512 zł |
Bateria stojąca GROHE Essence SmartControl Warm sunset 31615DA0 | 2 229 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →