Bateria wodociągowa Grohe Essence 19578001
Zdjęcia 6 |
Grohe Essence 19578001 |
|
Dokupiona jest dodatkowa zabudowana puszka montażowa (art. 29037000).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Essence 19578001
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Essence Zestaw Prysznicowy Srebrny 575 x 37 x 115 cm 19578001 | 2 230 zł |
Grohe Bateria wannowa Grohe Essence 4-otworowa brązowy 19578DA1 | 6 175 zł |
Bateria wannowa podtynkowa GROHE Essence 19578001 Chrom | 3 120 zł |
Bateria wannowa podtynkowa GROHE Essence 19578001 Chrom | 3 120 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →