Bateria wodociągowa Grohe Essence E 36447000
Zdjęcia 3 |
Grohe Essence E 36447000 |
|
7 wstępnie ustawionych trybów: automatyczne spłukiwanie, dezynfekcja termiczna (dodatkowe funkcje i precyzyjna regulacja są możliwe za pomocą pilota, art. 36407)
Do wody zimnej lub zmieszanej. Minimalne ciśnienie 1,0 bar. Bateria z czujnikiem podczerwieni do dwustronnej komunikacji, monitorowania, ustawiania i serwisu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Essence E 36447000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Pozostały Grohe 36447000 - 36447000 | 2 686 zł |
Grohe Essence E zawór umywalkowy podtynkowy elektroniczny chrom 36447000 | 2 919 zł |
Grohe Essence E Bateria umywalkowa ścienna bezdotykowa chrom 36447000 - od | 2 760 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →