Zlewozmywak kuchenny Blanco Axia III XL 6S-F 522198 990x500
Zdjęcia 15 |
Blanco Axia III XL 6S-F 522198 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Axia III XL 6S-F 522198 990x500
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Axia III XL 6 S-F biały 523523 | 3 525 zł |
BLANCO AXIA III XL 6 S-F Silgranit biały odwracalny, korek auto., InFino, | 2 993 zł |
Zlewozmywak Blanco Axia III XL 6 S-F Silgranit biały z korkiem automatyczn | 3 554 zł |
BLANCO Zlew AXIA III XL 6 S-F Antracyt odwracalny, korek auto., InFino, de | 3 112 zł |
Zlew BLANCO AXIA III XL 6S-F antracyt odwracalny z deską szklaną(korek aut | 2 872 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →