Zlewozmywak kuchenny Blanco Axia III XL 6S 522179 1000x510
Zdjęcia 19 |
Blanco Axia III XL 6S 522179 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Axia III XL 6S 522179 1000x510
Wszystkie ceny 73 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Axia III XL 6 S 523500 Antracyt | 2 913 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III XL 6 S delikatny biały 527052 | 2 993 zł |
BLANCO AXIA III XL 6 S Silgranit antracyt odwracalny, korek auto., InFino, | 2 555 zł |
Zlewozmywak BLANCO Axia III XL 6 S 523500 Antracyt | 2 913 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →