Zlewozmywak kuchenny Blanco Axia III 6S-F 522166 990x500
Zdjęcia 17 |
Blanco Axia III 6S-F 522166 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Axia III 6S-F 522166 990x500
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Axia III 6 S-F delikatny biały 527050 | 3 900 zł |
Zlewozmywak Blanco Axia III 6 S-F Silgranit kawowy z korkiem automatycznym | 4 007 zł |
BLANCO Zlew AXIA III 6 S-F Kawowy prawa, korek auto., InFino, deska szkło | 3 510 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 6 S-F delikatny biały 527049 | 3 375 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 6 S-F wulkaniczny szary 527233 | 3 900 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →