Zlewozmywak kuchenny Franke MRG 611-78 114.0675.999 780x500
Zdjęcia 9 |
Franke MRG 611-78 114.0675.999 |
|
Wyposażone w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, co ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporna na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia. W zestawie zawór koszowy.
Otwór na mikser zaznaczono na rysunku. Otwory na mikser zaznaczone na rysunku są wybite.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke MRG 611-78 114.0675.999 780x500
Wszystkie ceny 66 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0675.999 Beżowy | 1 035 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0676.021 Kamienny szary | 1 094 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 611-78 114.0675.999 beżowy | 1 167 zł |
Franke Maris MRG 611-78 Granitowy Czarny mat | 999 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0675.999 Beżowy | 1 120 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →