Zlewozmywak kuchenny Schock Quadro N-100S 440x430
Zdjęcia 4 |
Schock Quadro N-100S 440x430550x430 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Quadro N-100S 440x430
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak SCHOCK Quadro N-100S Alpina | 1 007 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Quadro N-100S Alpina | 1 149 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Quadro N-100 S Cristalite onyx QUADRO-N100S | 1 299 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Quadro N-100 S Cristalite alpina QUADRO-N10 | 1 299 zł |
Modyfikacje Schock Quadro N-100S
Ceny na Schock Quadro N-100S |
---|---|---|---|---|
Schock Quadro N-100S 440x430 | od 1 007 zł | 5 oferty | ||
Schock Quadro N-100 550x430 | od 1 007 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →