Zlewozmywak kuchenny Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 |
|
Odporny na zarysowania, szok termiczny i wysokie temperatury. Odporny na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Posiada powłokę antybakteryjną.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka RADEA R10 50.40 M-TG Tegranit plus Czarny | 1 399 zł |
Teka RADEA R10 50.40 M-TG Tegranit plus Biały | 1 399 zł |
Teka RADEA R10 50.40 M-TG Tegranit plus Czarny | 1 399 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053
Ceny na Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 |
---|---|---|---|---|
Teka Radea R10 40.40 M-TG 115230048 456x456 | od 1 299 zł | 4 oferty | ||
Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456 | od 1 399 zł | 4 oferty | ||
Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 750x455 | od 1 999 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →