Кухонна мийка Teka ForSquare 2B 590 TG 115260023 590x500
Фото 9 |
Teka ForSquare 2B 590 TG 115260023 |
|
Антибактеріальне покриття. Матеріал мийки Tegranit Plus стійкий до подряпин і здатний витримувати високі температури.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka ForSquare 2B 590 TG 115260023 590x500
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Teka forsquare 2b 590 tg auto wst stone grey | 1 419 zł |
Zlewozmywak TEKA Forsquare 2B 590 TG 115260019 Czarny | 1 159 zł |
Teka FORSQUARE 2B 590 TG Granitowy Kamienny szary | 1 419 zł |
Zlewozmywak TEKA Forsquare 2B 590 TG 115260019 Czarny | 1 159 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →