Zlewozmywak kuchenny Teka ForSquare 2B 590 TG 115260023 590x500
Zdjęcia 9 |
Teka ForSquare 2B 590 TG 115260023 |
|
Powłoka antybakteryjna. Materiał zlewu Tegranit Plus jest odporny na zarysowania i może wytrzymać wysokie temperatury.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka ForSquare 2B 590 TG 115260023 590x500
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka forsquare 2b 590 tg auto wst black | 1 419 zł |
Zlewozmywak TEKA Forsquare 2B 590 TG 115260019 Czarny | 1 159 zł |
Teka FORSQUARE 2B 590 TG Granitowy Kamienny szary | 1 419 zł |
Zlewozmywak TEKA Forsquare 2B 590 TG 115260019 Czarny | 1 159 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →