Кухонна мийка Teka American Professional 60 M-XP 1B 115000055 595х468
Фото 18 |
Teka American Professional 60 M-XP 1B 115000055 |
|
Зі звукоізоляцією (технологія SilentSmart).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka American Professional 60 M-XP 1B 115000055 595х468
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak TEKA AMERICANPRO60MXP1C 115000055 | 2 949 zł |
Zlewozmywak TEKA American Professional 60 M-XP 1B 115000055 Stal szlachetn | 3 120 zł |
Zlewozmywak TEKA American Professional 60 M-XP 1B 115000055 Stal szlachetn | 2 544 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA American Professional 60 M-XP 1B 115000055 - Zadz | 2 544 zł |
Zlewozmywak Teka AMERICAN PROFESSIONAL 60 M-XP 1B 115000055 tel. 697 256 4 | 2 949 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA American Professional 60 M-XP 1B 115000055 - Zadz | 2 544 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →