Zlewozmywak kuchenny Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101 670x515
Zdjęcia 8 |
Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101 |
|
Można go uzupełnić deską do krojenia i syfonem.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101 670x515
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Siros 67x51,5 1B Szary beton | 999 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis czarny | 845 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B biały polarny (70094601) *** zamów wycięci | 849 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B biały polarny (70094601) *** zamów wycięci | 699 zł |
PYRAMIS Zlewozmywak SIROS 1B biały polarny, k.aut, deska (67x51,5) 0700946 | 736 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101
Ceny na Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101 |
---|---|---|---|---|
Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201 470x515 | od 639 zł | 27 oferty | ||
Pyramis Siros 57x51.5 1B 070085001 570x515 | od 689 zł | 34 oferty | ||
Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101 670x515 | od 699 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →