Ceny na Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201 470x515
Zdjęcia 14 | od 639 do 899 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; montowany na równi z blatem; podblatowy; Materiał wykonania: kompozyt granitowy; Kształt: prostokątny; Przelew; Otwór na baterię; Wyposażenie: deska do krojenia; korek; Min. szerokość szafki (mm): 450; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 470x515; Wymiary komory głównej (mm): 400x400x195 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Siros 47x51,5 1B Czarny | 877 zł |
Zlewozmywak Pyramis Siros 47x51,5 1B granit czarny | 745 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B karbon (czarny mat) (70084501) + deska dre | 649 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B karbon (czarny mat) (70084501) + deska dre | 699 zł |
Zlewozmywak granitowy PYRAMIS SIROS 47X51,5 1B czarny 070084301 zlew jedno | 658 zł |
Zlewozmywak granitowy PYRAMIS SIROS 47X51,5 1B czarny 070084301 zlew jedno | 646 zł |
Zlewozmywak Pyramis SIROS (47x51,5) 1B karbon 070084501 tel. 697 256 410 - | 899 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 47x51,5 1-komorowy Pyramis beż piaskowy | 745 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 47x51,5 1-komorowy Pyramis volcano | 745 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 47x51,5 1-komorowy Pyramis szary beton | 745 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 47x51,5 1-komorowy Pyramis vanilia | 745 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 47x51,5 1-komorowy Pyramis karbon | 745 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B volcano (czarny mat) (70168901) + deska dr | 649 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B beż piaskowy (70084201) + deska drewniana | 649 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B szary beton (70084401) + deska drewniana G | 649 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B wanilia (70084601) *** zamów wycięcie otwo | 698 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B czarny (70084301) + deska drewniana GRATIS | 649 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B volcano (czarny mat) (70168901) + deska dr | 699 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B szary beton (70084401) + deska drewniana G | 699 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B wanilia (70084601) *** zamów wycięcie otwo | 639 zł |
pokaż 7 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!