Ceny na Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101 670x515
Zdjęcia 8 | od 699 do 999 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; montowany na równi z blatem; podblatowy; Materiał wykonania: kompozyt granitowy; Kształt: prostokątny; Przelew; Otwór na baterię; Wyposażenie: deska do krojenia; Min. szerokość szafki (mm): 700; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 670x515; Wymiary komory głównej (mm): 600x400x190 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Siros 67x51,5 1B Szary beton | 999 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis czarny | 845 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B biały polarny (70094601) *** zamów wycięci | 849 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B biały polarny (70094601) *** zamów wycięci | 699 zł |
PYRAMIS Zlewozmywak SIROS 1B biały polarny, k.aut, deska (67x51,5) 0700946 | 736 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis biały polarny | 845 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis volcano | 845 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis karbon | 845 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis vanilia | 845 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis szary beton | 845 zł |
Zlewozmywak granitowy SIROS 67x51,5 1-komorowy Pyramis beż piaskowy | 845 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B szary beton (70094301) + deska drewniana G | 719 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B karbon (czarny mat) (70094401) + deska dre | 719 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B czarny (70094201) + deska drewniana GRATIS | 719 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B volcano (czarny mat) (70169101) + deska dr | 719 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B wanilia (70094501) *** zamów wycięcie otwo | 849 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B beż piaskowy (70094101) + deska drewniana | 719 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B szary beton (70094301) + deska drewniana G | 799 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B karbon (czarny mat) (70094401) + deska dre | 799 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (67x51,5) 1B czarny (70094201) + deska drewniana GRATIS | 799 zł |
pokaż 9 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!