Zlewozmywak kuchenny Deante Doppio ZENB0113 780x430
Deante Doppio ZENB0113
Kolor
Rodzaj montażu
wpuszczany Materiał wykonania
stal nierdzewna Kształt
prostokątny Orientacja komory
odwracalna Ociekacz
Przelew
Wyposażenie
bateria / Deante Luno BOC 062M / syfon Rodzaj powierzchni
matowa Minimalna szerokość szafki (podbudowy)
500 mm Wymiary powierzchni roboczej
780x430 mm Wymiary wyciętego otworu (nadkładany)
760x410 mm Wymiary komory głównej (DxSxG)
400x340x160 mm Kraj pochodzenia marki
Polska Gwarancja producenta
2 lata Oficjalna strona
deante.pl Data dodania do E-Katalog
sierpień 2023
Mycie nie pochłania zapachów, odporna na wysoką temperaturę (250 °C)
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Kup Deante Doppio ZENB0113 780x430
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak z baterią doppio Deante zenb0113 Zlewozmywak z baterią doppio deante zenb0113. . Meble kuchenne
Komfort.pl Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
519 zł
Deante Doppio Zestaw zlewozmywak stalowy 1-komorowy z ociekaczem + bateria Zestaw: stojąca bateria kuchenna z podwyższonym korpusem + wpuszczany przestronny zlewozmywak ze stali szczotkowanej
Completo.pl
Złóż skargę
519 zł
Deante ZENB0113 Chrom + bateria Chrom Dodatkowe opcje baterii:perlato r;Barwa baterii:chrom;B ateria termostatyczna: nie;Bateria w komplecie:tak;D ominujący odcień:srebrny/ szary;Dodatkowe funkcje zlewu:syfon z podłączeniem do zmywarki, zlewozmywak odwracalny;Gwar ancja:24 miesiące;Barwa urządzenia:chro m;Komora 1:400 x 400 x 160 mm;Ilość komór:1;Minimal na szerokość podbudowy:50 cm;Model:BOC_... więcej 062M;Model:ZENB 0113;Ociekacz:t ak (bez odpływu);Wejści e na baterię:nie;Poj emność komory głównej:0;Typ baterii:jednodź wigniowa;Typ zaworu:zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala;Rodzaj baterii:stojąca ;Rodzaj zlewu:wbudowywa ny;Wyciągana wylewka:nie;Wyc ięcie:760 x 410 mm;Wykonanie baterii:stal szlachetna;Wyko nanie zlewu:stal szlachetna;Wymi ary zlewu - głębokość:430 mm;Wymiary zlewu - szerokość:780 mm;Wyposażenie: armatura przelewowo-odpł ywowa, bateria kuchenna, instrukcja montażu, karta gwarancyjna, syfon, wężyki podłączeniowe, zlewozmywak;Wys okość korpusu:360 mm;Wysokość wylewki:278 mm;Zasięg wylewki:180 mm;Zlewozmywak odwracalny:tak
OleOle.pl
Złóż skargę
319 zł
Deante ZENB0113 Chrom + bateria Chrom Funkcje dodatkowe:perla tor;Kolor baterii:chrom;B ateria termostatyczna: nie;Bateria w zestawie:tak;Do minujący odcień:srebrny/ szary;Funkcje dodatkowe:syfon z podłączeniem do zmywarki, zlewozmywak odwracalny;Gwar ancja:24 miesiące;Kolor zlewu:chrom;Kom ora 1:400 x 400 x 160 mm;Liczba komór:1;Minimal na szerokość podbudowy:50 cm;Model:BOC_06 2M;Model:ZENB01... więcej 13;Ociekacz:tak (bez odpływu);Otwór na baterię:nie;Poj emność komory głównej:0;Rodza j baterii:jednodź wigniowa;Rodzaj zaworu:zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala;Typ:stojąc a;Typ zlewu:wbudowywa ny;Wyciągana wylewka:nie;Wyc ięcie:760 x 410 mm;Wykonanie baterii:stal szlachetna;Wyko nanie zlewu:stal szlachetna;Wymi ary zlewu - głębokość:430 mm;Wymiary zlewu - szerokość:780 mm;Wyposażenie: armatura przelewowo-odpł ywowa, bateria kuchenna, instrukcja montażu, karta gwarancyjna, syfon, wężyki podłączeniowe, zlewozmywak;Wys okość korpusu:360 mm;Wysokość wylewki:278 mm;Zasięg wylewki:180 mm;Zlewozmywak odwracalny:tak. ..
RTV Euro AGD
Złóż skargę
315 zł
Dynamika cen dla Deante Doppio ZENB0113 780x430