Zlewozmywak kuchenny Deante Doppio ZEN 0103 480x430
Deante Doppio ZEN 0103 |
|
Zlewozmywak nie pochłania zapachów i jest odporny na wysokie temperatury (250°C).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Doppio ZEN 0103 480x430
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Doppio Zen0103 zlewozmywak do zabudowy jedwabisty połysk ZEN 0103 | 219 zł |
Komfort Zlewozmywak doppio Deante zen0103 | 259 zł |
Zlewozmywak DEANTE Doppio ZEN 0103 Satyna | 219 zł |
Zlewozmywak Deante Doppio stalowy 1-komorowy bez ociekacza | 259 zł |
Zlewozmywak DEANTE Doppio ZEN 0103 Satyna | 219 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →