Zlewozmywak kuchenny Alveus Zoom 20 790x500
Alveus Zoom 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Zoom 20 790x500
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak ALVEUS Zoom 20 1098938K Satyna | 319 zł |
Alveus Zoom 20 1098938K Stalowy Satyna | 319 zł |
ALVEUS Zoom 20 satyna | 330 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Zoom 20 1098938K Satyna 1098938K | 322 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Alveus Zoom 20
Ceny na Alveus Zoom 20 |
---|---|---|---|---|
Alveus Zoom 10 615x500 | od 299 zł | 16 oferty | ||
Alveus Zoom 20 790x500 | od 299 zł | 20 oferty | ||
Alveus Zoom 30 860x500 | od 299 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →