Zlewozmywak kuchenny Blanco Claron 500-IF/A 515643 560x510
Zdjęcia 9 |
Blanco Claron 500-IF/A 515643 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Claron 500-IF/A 515643 560x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO CLARON 500-IF/A stal Durinox, korek auto., InFino, PushControl | 3 749 zł |
Zlew stalowy Blanco Claron 500-IF/A stal szlachetna polerowana 521633 | 2 768 zł |
Zlewozmywak Blanco CLARON 500-IF/A 515 643 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zap | 4 574 zł |
Zlew stalowy Blanco Claron 500-IF/A Durinox stal szlachetna durinox 523393 | 3 749 zł |
Modyfikacje Blanco Claron 500-IF/A 515643
Ceny na Blanco Claron 500-IF/A 515643 |
---|---|---|---|---|
Blanco Claron 400-IF/A 515642 510x460 | od 2 181 zł | 16 oferty | ||
Blanco Claron 500-IF/A 515643 560x510 | od 2 768 zł | 4 oferty | ||
Blanco Claron 550-IF/A 516797 610x510 | od 2 551 zł | 7 oferty | ||
Blanco Claron 700-IF/A 515644 760x510 | od 2 878 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →