Zlewozmywak kuchenny Blanco Claron 340-U 517211 380x440
Zdjęcia 17 | 2 399 zł Kup! Zlew stalowy Blanco Claron 340-U Durinox stal szlachetna durinox 523384Completo.plNa zamówienie Złóż skargę |
Blanco Claron 340-U 517211 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Blanco Claron 340-U 517211
Ceny na Blanco Claron 340-U 517211 |
---|---|---|---|---|
Blanco Claron 340-U 517211 380x440 | od 2 399 zł | 1 oferta | ||
Blanco Claron 400-U 517213 440x440 | od 1 787 zł | 10 oferty | ||
Blanco Claron 450-U 517215 490x440 | od 1 829 zł | 12 oferty | ||
Blanco Claron 500-U 517217 540x440 | od 1 742 zł | 26 oferty | ||
Blanco Claron 550-U 517221 590x440 | od 1 847 zł | 14 oferty | ||
Blanco Claron 700-U 517223 740x440 | od 1 885 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →