Zlewozmywak kuchenny Alveus Kombino 50 Monarch 542x442
Zdjęcia 3 |
Alveus Kombino 50 Monarch |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Kombino 50 Monarch 542x442
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Monarch Kombino 50 1120381 Stalowy Miedź | 1 999 zł |
ALVEUS KOMBINO 50 U zlewozmywak stalowy MONARCH złoto | 2 355 zł |
Zlewozmywak Alveus Kombino 50 U stalowy MONARCH złoto | 2 600 zł |
ALVEUS Zlew KOMBINO 50 FS MONARCH stal miedź APPLAUSE 1120903 | 2 770 zł |
Alveus Monarch Kombino 50 1120381 Stalowy Miedź | 1 999 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →