Zlewozmywak kuchenny Alveus Kombino 20 380x440
Zdjęcia 9 |
Alveus Kombino 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Kombino 20 380x440
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1100234 KOMBINO 20 Zlewozmywak pod blat stalowy stal nierdzewna sat | 726 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Kombino 20 1100234 Satyna | 985 zł |
ALVEUS KOMBINO 20 zlewozmywak stalowy satynowy podwieszany | 1 000 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Kombino 20 1100234 Satyna | 985 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Alveus Kombino 20
Ceny na Alveus Kombino 20 |
---|---|---|---|---|
Alveus Kombino 10 217x437 | od 764 zł | 10 oferty | ||
Alveus Kombino 20 380x440 | od 726 zł | 17 oferty | ||
Alveus Kombino 30 440x440 | od 430 zł | 9 oferty | ||
Alveus Kombino 40 488x438 | od 382 zł | 9 oferty | ||
Alveus Kombino 50 542x442 | od 1 129 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →