Zlewozmywak kuchenny Reginox Miami 50 540x440
Zdjęcia 4 |
Reginox Miami 50 440x440540x440 |
|
Pokrycie wykonana jest w technologii PVD (fizyczne osadzanie z fazy gazowej) - osadzanie cienkich warstw w próżni.
Syfon może być sprzedawany oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reginox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reginox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reginox Miami 50 540x440
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Reginox Miami 50 x 40 cm szary zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej M | 2 245 zł |
Zlewozmywak REGINOX Miami R30721 Grafitowy metalik | 2 749 zł |
Zlewozmywak stalowy REGINOX Miami 50x40 Złoty R30745 - Użyj kodu BW5 a uzy | 2 749 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Reginox Miami 50
Ceny na Reginox Miami 50 |
---|---|---|---|---|
Reginox Miami 40 440x440 | od 2 396 zł | 4 oferty | ||
Reginox Miami 50 540x440 | od 2 245 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →