Zlewozmywak kuchenny Reginox Miami 40 440x440
Zdjęcia 4 |
Reginox Miami 40 440x440540x440 |
|
Pokrycie wykonana jest w technologii PVD (fizyczne osadzanie z fazy gazowej) - osadzanie cienkich warstw w próżni.
Syfon może być sprzedawany oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reginox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reginox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reginox Miami 40 440x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew REGINOX MIAMI 40X40 stal PVD COPPER (miedź szczotkowana) (R30707) uzy | 2 396 zł |
REGINOX R30707 Miami 40x40 mied? zlewozmywak stalowy Korek manualny | Mied | 2 549 zł |
Zlewozmywak stalowy REGINOX Miami 40x40 Miedziany R30707 - Użyj kodu BW5 a | 2 549 zł |
Zlewozmywak stalowy REGINOX Miami 40x40 Miedziany R30707 - Użyj kodu BW5 a | 2 549 zł |
Modyfikacje Reginox Miami 40
Ceny na Reginox Miami 40 |
---|---|---|---|---|
Reginox Miami 40 440x440 | od 2 396 zł | 4 oferty | ||
Reginox Miami 50 540x440 | od 2 245 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →