Ціни на Blanco Zerox 550-IF/A 516794 610x510
Фото 6 | від 2 872 до 3 235 zł Тип монтажу: врізна накладна; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: клапан; Мін. ширина шафи (мм): 600; Розміри робочої поверхні (мм): 610x510; Розміри основної чаші (мм): 550x400х175; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZEROX 550-IF/A Stal polerowana, korek auto., InFino, PushControl 52 | 3 235 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 550-IF/A stal polerowana, k.aut., InFino, PushCon | 2 872 zł |
Blanco Zerox 550-IF/A Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 61x51 cm z korkiem | 3 001 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!