Ceny na Blanco Zerox 500-U 517245 540x440
Zdjęcia 3 | od 1 528 do 3 091 zł Rodzaj montażu: podblatowy; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 600; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 540x440; Wymiary komory głównej (mm): 500x400x175; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ZEROX 500-U DarkSteel 526243 | 2 927 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-U Durinox stal szlachetna durinox 521559 | 2 372 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 500-U Stal Dark Steel InFino 526243 | 3 030 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 500-U (korek manual InFino) 521589 | 1 584 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 500-U stal DURINOX (korek manual InFino) 521559 | 2 276 zł |
BLANCO 521559 BLANCO Komora podwieszana ZEROX 500-U stal Durinox 521559 | 2 371 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 500-U stal Durinox (InFino) 521559 Kupuj z Rabatem 4 Kup | 2 116 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 500-U Z KOR. INFINO 521 589 tel. 697 256 410 - za | 1 528 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-U stal szlachetna polerowana 521589 | 1 683 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-U Dark Steel stal szlachetna dark steel 5262 | 3 091 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 500-U Stal polerowana, InFino 521589 | 1 750 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 500-U Stal Durinox, InFino 521559 | 2 325 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 500-U stal DARK STEEL (korek manual InFino) (526243) | 2 908 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 500-U (korek manual InFino) 521589 | 1 615 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 500-U stal DARK STEEL (korek manual InFino) (526243) | 2 967 zł |
BLANCO 521589 BLANCO Komora podwieszana ZEROX 500-U stal szlachetna bez ko | 1 683 zł |
BLANCO 526243 Komora podwieszana ZEROX 500-U Stal Dark Steel, InFino | 3 090 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 500-U stal (InFino) 521589 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 1 571 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 500-U Stal Dark Steel InFino 526243 Kupuj z Rabat | 2 831 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 500-U Dark Steel 526 243 tel. 697 256 410 - zadzw | 2 899 zł |
pokaż 9 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!