Zlewozmywak kuchenny Teka Be Linea RS15 71.40 115000066 750x440
Zdjęcia 6 |
Teka Be Linea RS15 71.40 115000066 |
|
Obróbka stali PureClean - polerowana powierzchnia hydrofobowa. Wykonany ze stali nierdzewnej PureLine ze specjalną powłoką dźwiękochłonną. W komplecie z armaturą odpływową PerfectFlow z zaworem ręcznym HelixPro 3 1/2".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Be Linea RS15 71.40 115000066 750x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak TEKA Be Linea RS15 71.40 115000066 Stal szlachetna | 2 529 zł |
Zlewozmywak TEKA Be Linea RS15 71.40 115000066 Stal szlachetna | 2 540 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA Be Linea RS15 71.40 115000066 - Zadzwoń - (22) 87 | 2 299 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA Be Linea RS15 71.40 115000066 - Zadzwoń - (22) 87 | 2 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →