Zlewozmywak kuchenny Reginox New York 50x40 540x440
Zdjęcia 7 |
Reginox New York 50x40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reginox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reginox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reginox New York 50x40 540x440
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REGINOX Elite NEW YORK 50X40 L zlewozmywak ze stali nierdzewnej od szeroko | 1 210 zł |
Zlew REGINOX NEW YORK 50X40 stal PVD COPPER ROSE (różowa miedź) (R35153) u | 2 772 zł |
REGINOX R35153 New York 50x40 mied? COPPER ROSE zlewozmywak stalowy Korek | 2 949 zł |
Zlewozmywak stalowy REGINOX New York 50x40 Miedź R35153 - Użyj kodu BW5 a | 2 949 zł |
Zlewozmywak stalowy REGINOX New York 50x40 Miedź R35153 - Użyj kodu BW5 a | 2 949 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Reginox New York 50x40
Ceny na Reginox New York 50x40 |
---|---|---|---|---|
Reginox New York 34x40 380x440 | od 1 047 zł | 1 oferta | ||
Reginox New York 40x40 R28124 440x440 | od 1 098 zł | 1 oferta | ||
Reginox New York 50x40 540x440 | od 1 210 zł | 9 oferty | ||
Reginox New York 72x40 OKG 760x440 | od 1 759 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →