Zlewozmywak kuchenny Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010 217x437
Zdjęcia 4 |
Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010 |
|
Dożywotnia gwarancja na pranie. Zawiera mocowania i dźwiękochłonną uszczelkę SilentSmart.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010
Ceny na Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010 |
---|---|---|---|---|
Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010 217x437 | od 1 105 zł | 1 oferta | ||
Teka Be Linea 27.40 RS15 115000009 307x437 | od 650 zł | 6 oferty | ||
Teka Be Linea 34.40 RS15 380x440 | od 650 zł | 8 oferty | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 440x440 | od 689 zł | 9 oferty | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440 | od 1 899 zł | 3 oferty | ||
Teka Be Linea 45.40 RS15 490x440 | od 799 zł | 7 oferty | ||
Teka Be Linea 50.40 RS15 540x440 | od 869 zł | 9 oferty | ||
Teka Be Linea 71.40 RS15 747x437 | od 1 449 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →