Zlewozmywak kuchenny Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440
Zdjęcia 4 |
Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 |
|
Zlew jest dźwiękoszczelny na misce. Hydrofobowa powłoka PureClean, która ułatwia odpływ wody z powierzchni zlewu i zapobiega osadzaniu się kropel wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak TEKA Be Linea RS15 40.40 115000064 Stal szlachetna | 1 899 zł |
TEKA Zlewozmywak BE LINEA PureClean RS15 40.40 M-XP stal 115000064 * - Uży | 1 899 zł |
Modyfikacje Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064
Ceny na Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 |
---|---|---|---|---|
Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010 217x437 | od 1 105 zł | 1 oferta | ||
Teka Be Linea 27.40 RS15 115000009 307x437 | od 650 zł | 6 oferty | ||
Teka Be Linea 34.40 RS15 380x440 | od 650 zł | 8 oferty | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 440x440 | od 689 zł | 9 oferty | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440 | od 1 899 zł | 4 oferty | ||
Teka Be Linea 45.40 RS15 490x440 | od 799 zł | 8 oferty | ||
Teka Be Linea 50.40 RS15 540x440 | od 869 zł | 8 oferty | ||
Teka Be Linea 71.40 RS15 747x437 | od 1 448 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →