Zlewozmywak kuchenny Blanco Metra 6S-F 519114 990x490
Zdjęcia 12 |
Blanco Metra 6S-F 519114 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Metra 6S-F 519114 990x490
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S-F wulkaniczny szary 527301 | 2 310 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S-F delikatny biały 527118 | 2 310 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S-F antracyt 519113 | 2 310 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S-F biały 519115 | 2 310 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S-F kawowy 519120 | 2 310 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S-F szarość skały 519118 | 2 310 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S-F czarny 525929 | 2 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →