Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 610-54 FTL 114.0661.793 590x500
Zdjęcia 10 |
Franke Maris MRG 610-54 FTL 114.0661.793 |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 610-54 FTL 114.0661.793 590x500
Wszystkie ceny 59 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke MRG 610-54 FTL Maris zlewozmywak onyks | 1 724 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 610-54 ftl | 1 479 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Maris MRG 610-54 FTL Czarny mat 114.0661.794 | 1 479 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 610-54 FTL biały polarny 114.0661.793 | 1 479 zł |
ZLEW FRANKE MRG 610-54 FTL CZARNY +BATERIA+AKCESORIA | 1 639 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →