Zlewozmywak kuchenny Alveus R&R Roll 10 510x530
Zdjęcia 3 |
Alveus R&R Roll 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus R&R Roll 10 510x530
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1211011 ROLL 10 Podtynkowy montaż zlewu kuchennego granitu Biały | 424 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Roll 10 1090970 Beż | 532 zł |
Alveus Roll 10 1211055 Granitowy Beżowy | 532 zł |
ALVEUS ROLL 10 zlewozmywak granitowy beżowy | 584 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →