Zlewozmywak kuchenny Deante Solis ZRS 1803 480x480
Zdjęcia 19 |
Deante Solis ZRS 1803 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Solis ZRS 1803 480x480
Wszystkie ceny 85 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZRSN803 Granitowe Soli Zlewozmywakowe Nero ZRSN803 | 594 zł |
Komfort Zlewozmywak solis Deante zrs5803 | 699 zł |
Zlewozmywak DEANTE Fiesta Solis ZRS S803 Szary metalik | 594 zł |
Deante FIESTA Solis ZRS 5803 Granitowy Beżowy | 593 zł |
Zlewozmywak Deante Solis szary metalik 1-komorowy z kołnierzem | 699 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →