Кухонна мийка Blanco Favum XL 6S 524234 860х435
Фото 11 |
Blanco Favum XL 6S 524234 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Favum XL 6S 524234 860х435
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO Favum XL 6 S 527267 srebrny szary wulkaniczny odwracalny bez sterow | 1 231 zł |
Zlew granitowy Blanco Favum XL 6 S antracyt 524233 | 1 124 zł |
Zlewozmywak Blanco Zlewozmywak FAVUM XL 6 S Silgranit czarny, odwracalny | 1 383 zł |
BLANCO FAVUM XL 6 S Silgranit czarny, odwracalny | 1 169 zł |
Zlew BLANCO FAVUM XL 6S BIAŁY (korek manual) *** zamów wycięcie otworów GR | 1 173 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →