Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 lewa
Zdjęcia 6 |
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 lewa 533x433 prawa |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 lewa
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Franke Maris MRG 160-34-15SBR czarny mat 125.0687.264 | 1 879 zł |
Franke Maris MRG 160-34-15 Komora z prawej strony Granitowy Onyx | 1 739 zł |
FRANKE MRG 160-34-15SBR Biały polarny 125.0687.267 | 1 879 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 160-34-15 (DUŻA komora LEWA) czarny mat BLACK EDITIO | 1 929 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 160-34-15 (DUŻA komora LEWA) czarny mat BLACK EDITIO | 1 929 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536
Ceny na Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 lewa | od 1 679 zł | 42 oferty | ||
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551 533x433 prawa | od 1 699 zł | 48 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →