Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551 533x433 prawa
Zdjęcia 8 |
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551 533x433 lewa 533x433 prawa |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów.
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551 533x433 prawa
Wszystkie ceny 49 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke MRG 160-34-15SBL Fragranit Maris Zlewozmywak kuchenny czarny matowy | 1 879 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 160-34-15SBL czarny mat 125.0687.268 | 1 879 zł |
Franke Maris MRG 160-34-15 Komora z prawej strony Granitowy Kamienny szary | 1 879 zł |
FRANKE MRG 160-34-15SBL Onyx 125.0687.269 | 1 879 zł |
Franke Maris MRG 160-34-15 Komora z prawej strony Granitowy Czarny mat | 1 879 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551
Ceny na Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 lewa | od 1 431 zł | 42 oferty | ||
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551 533x433 prawa | od 1 431 zł | 49 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →