Zlewozmywak kuchenny Schock Signus D-100 860x500
Zdjęcia 20 |
Schock Signus D-100 860x5001000x500 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Signus D-100 860x500
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SCHOCK Wysokiej jakości zlewozmywak kuchenny 86 x 50 cm Signus D-100 Polar | 2 529 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Signus D-100 Polaris | 2 299 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Signus D-100 Magma | 1 699 zł |
Schock Signus D-100 Granitowy Biały polarny | 1 779 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Signus D-100 Magma | 1 699 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Schock Signus D-100
Ceny na Schock Signus D-100 |
---|---|---|---|---|
Schock Signus D-100 860x500 | od 1 579 zł | 25 oferty | ||
Schock Signus D-100L 1000x500 | od 1 599 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →