Zlewozmywak kuchenny Blanco Dalago 6-F 514773 605x500
Zdjęcia 10 |
Blanco Dalago 6-F 514773 505x500605x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dalago 6-F 514773 605x500
Wszystkie ceny 62 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO DALAGO 6-F zlewozmywak granitowy ze srebrnego szarego wulkanicznego | 1 369 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 6-F wulkaniczny szary 527247 | 1 799 zł |
Zlewozmywak Blanco Dalago 6-F Silgranit szarość skały z korkiem automatycz | 2 225 zł |
BLANCO DALAGO 6-F Silgranit PuraDur Alumetalik, korek auto. 514770 | 1 868 zł |
Zlew BLANCO DALAGO 6-F BIAŁY (korek auto) (514771) *** zamów wycięcie otwo | 1 792 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Dalago 6-F 514773
Ceny na Blanco Dalago 6-F 514773 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5-F 518530 505x500 | od 1 400 zł | 44 oferty | ||
Blanco Dalago 6-F 514773 605x500 | od 1 182 zł | 62 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →