Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 780x500
Фото 9 |
Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 440x500780x500 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 780x500
Усі ціни 37 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 610-73 ftl | 1 719 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 610-73 FTL biały polarny 114.0661.797 | 1 719 zł |
Franke Maris MRG 610-73 FTL Granitowy Kamienny szary | 1 719 zł |
FRANKE MRG 610-73 FTL Onyx 114.0661.800 | 1 719 zł |
Franke Maris MRG 610-73 FTL Granitowy Onyx | 1 549 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797
Ціни на Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 610-39 FTL 114.0661.789 440x500 | від 1 299 zł | 55 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 780x500 | від 1 470 zł | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →