Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 780x500
Zdjęcia 9 |
Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 440x500780x500 |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 780x500
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 610-73 ftl | 1 719 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 610-73 FTL biały polarny 114.0661.797 | 1 719 zł |
Franke Maris MRG 610-73 FTL Granitowy Kamienny szary | 1 719 zł |
FRANKE MRG 610-73 FTL Onyx 114.0661.800 | 1 719 zł |
Franke Maris MRG 610-73 FTL Granitowy Czarny mat | 1 719 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797
Ceny na Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 610-39 FTL 114.0661.789 440x500 | od 1 319 zł | 54 oferty | ||
Franke Maris MRG 610-73 FTL 114.0661.797 780x500 | od 1 470 zł | 49 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →