Zlewozmywak kuchenny Blanco Dalago 8 516634 815x510
Zdjęcia 8 |
Blanco Dalago 8 516634 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dalago 8 516634 815x510
Wszystkie ceny 83 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Dalago 8 516629 Antracyt | 1 443 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 8-F biały 516644 | 2 099 zł |
Zlewozmywak DALAGO 8 Silgranit wulkaniczny szary, korek auto. | 1 627 zł |
Zlewozmywak Blanco BLANCO DALAGO 8 Silgranit delikatny biały, korek auto. | 1 803 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Dalago 8 516634
Ceny na Blanco Dalago 8 516634 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5 518848 515x510 | od 1 020 zł | 93 oferty | ||
Blanco Dalago 6 514198 615x510 | od 1 123 zł | 116 oferty | ||
Blanco Dalago 8 516634 815x510 | od 1 437 zł | 87 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →