Zlewozmywak kuchenny Blanco Dalago 6 514198 615x510
Zdjęcia 11 |
Blanco Dalago 6 514198 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dalago 6 514198 615x510
Wszystkie ceny 141 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO DALAGO 6 514197 | 1 240 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dalago 6 517320 Tartufo | 1 240 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dalago 6 514199 Biały | 1 240 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 6 delikatny biały 527063 | 1 274 zł |
Zlewozmywak DALAGO 6 Silgranit wulkaniczny szary korek auto. | 1 274 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Dalago 6 514198
Ceny na Blanco Dalago 6 514198 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5 518848 515x510 | od 1 020 zł | 100 oferty | ||
Blanco Dalago 6 514198 615x510 | od 1 115 zł | 145 oferty | ||
Blanco Dalago 8 516634 815x510 | od 1 437 zł | 100 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →