Кухонна мийка Blanco Dalago 6 514198 615x510
Фото 11 |
Blanco Dalago 6 514198 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dalago 6 514198 615x510
Усі ціни 141 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO DALAGO 6 514197 | 1 240 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dalago 6 517320 Tartufo | 1 240 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dalago 6 514199 Biały | 1 240 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 6 delikatny biały 527063 | 1 274 zł |
Zlewozmywak DALAGO 6 Silgranit wulkaniczny szary korek auto. | 1 274 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Dalago 6 514198
Ціни на Blanco Dalago 6 514198 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5 518848 515x510 | від 1 020 zł | 100 пропозицій | ||
Blanco Dalago 6 514198 615x510 | від 1 115 zł | 145 пропозицій | ||
Blanco Dalago 8 516634 815x510 | від 1 437 zł | 100 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →