Кухонна мийка Franke MRG 610-52 114.0661.767 560x510
Фото 14 |
Franke MRG 610-52 114.0661.767 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke MRG 610-52 114.0661.767 560x510
Усі ціни 85 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 610-52 | 1 639 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 610-52 114.0661.761 Czarny matowy | 1 088 zł |
Franke Maris MRG 610-52 Granitowy Kamienny szary | 1 199 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 610-52 114.0661.761 Czarny matowy | 1 088 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 610-52 114.0661.761 czarny mat | 1 311 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →