Zlewozmywak kuchenny Blanco Dalago 45 517162 510x465
Zdjęcia 14 |
Blanco Dalago 45 517162 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dalago 45 517162 510x465
Wszystkie ceny 104 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO DALAGO 45 527242 SILGRANIT szary wulkaniczny z funkcją odpływu | 1 130 zł |
BLANCO DALAGO 45 Silgranit delikatny biały, korek auto. | 1 223 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dalago 45 517156 Antracyt | 1 144 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 45 delikatny biały 527059 | 1 176 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →